Аква-мама

Абонемент діє у межах календарного місяця, тобто з 1-го до останнього дня месяца.

Система лояльності: У разі пропуску занять з технічних причин клуб компенсує пропущені заняття в перший тиждень наступного місяця.

У разі передчасних пологів або збереження вагітності (2 тижні і більше) гроші за пропущені заняття переводяться на іншу послугу в розмірі 100% або повертаються у розмірі 50% від суми абонементу, що залишилася.

З інших причин заняття не перераховуються.

Повний розклад можна переглянути  тут

Вода – це життя. Життя зароджується у воді.

Одне з найсприятливіших тренувань для майбутніх матусь — аква-підготовка. М’яка, тонізуюча, що практично не має протипоказань.

Басейн допоможе Вам зняти втому, набряки, розвантажить хребет, розробить суглоби, зніме тонус матки, покращить сон і настрій.

Ми пропонуємо комплексні заняття “АКВА-МАМА”.

Саме водні заняття створюють сприятливі умови для підтримки фізичної активності та збереження необхідного тонусу в м’язах. Аква-аеробіка для вагітних дає особливе навантаження всього організму, на відміну інших видів фізичних вправ. При цьому вода створює щадні умови для суглобів та хребта, за рахунок того, що вона протидіє силі тяжкості та амортизує рухи.

Завдяки підвищеному тиску у воді стимулюється відтік венозної крові в ногах і руках, тому набряки значно зменшуються. І що дуже важливо, техніка дихання, яка використовується під час аква-аеробіки та плавання, допомагає підготуватися до правильного дихання під час пологів. Акцент під час занять робиться на розслаблюючі вправи, які знімають напругу і втому з м’язів.

Велика увага приділяється психологічному контакту з дитиною, яка досягається за допомогою спеціальних вправ. Дихальні тренування найбільш органічні у воді, тому на кожному занятті ми використовуємо різні техніки дихання для всіх періодів пологів.

Тренування триває 55 хвилин. Весь цей час Ви знаходитесь у воді. Заняття проходить у супроводі спеціально підібраної музики.

Пам’ятайте, що будь-який вид спорту під час вагітності перед початком занять потребує обов’язкової консультації лікаря-гінеколога. Протипоказана аква-аеробіка жінкам, які страждають на пізній гестоз, вагінальні виділення, грибкові ураження шкіри, передлежання плаценти, порушення цілісності плодових оболонок.

У програму входить:

1.Плавання особливими способами. Для розігріву, розробки суглобів, для тренування вестибулярного апарату.

2.Аква-гімнастика. Різноманітні види вправ всім груп м’язів і суглобів.

3.Розтяжки. Вода дозволяє в незвичних для нас позах розслаблювати та розтягувати м’язи.

4.Розвантажувальні водні вправи для хребта.

5.Водні ігри.

6.Дихальні техніки, відпрацювання затримок дихання під час пологів. Найбільш сприятливе середовище для роботи з диханням, як не дивно, вода. Тренування дихальної системи у вологому просторі легше. Затримка дихання у воді є інстинктивною, тому простіше.

7.Психологічні вправи спрямовані на контакт з дитиною, підготовку до пологів, усвідомлення материнства. Вода – це те середовище, в якому знаходиться ваш малюк. Занурюючись у воду, ми наближаємо нашу свідомість до витоків нашого зародження та внутрішньоутробного розвитку.

8.Розслаблення у воді.

9.Кілька хвилин вільного плавання

Що необхідно для відвідування занять “АКВА-МАМА”:

1.Довідка від гінеколога про термін Вашої вагітності та про те, що у Вас немає протипоказань для занять у басейні.

2. Купальник. Будь-який зручний для Вас купальник підійде.

3. Гумове взуття.

4. Рушник.

5. Гумова шапочка для купання.

6.  За бажанням прищіпку для носа.

7. Окуляри для плавання.