Масаж для вагітних

Вагітність для жінки – це величезна радість. У цей період організм перебуває в особливому дивовижному стані. Жінка перебуває у хвилюючому передчутті радощів материнства. Щоб підтримувати своє здоров’я та здоров’я майбутньої дитини, під час вагітності необхідно особливо стежити за собою. Вагітна жінка часто відчуває дискомфортний стан, адже вагітність – це важкий тягар. Щоб максимально позбутися дискомфорту та полегшити пологи, вагітним слід робити спеціальний масаж.

Найбільше організм жінки змінюється під час вагітності. Саме в ці 9 місяців вона особливо схильна до фізичного і душевного дискомфорту. Викликаний він перебудовою гормонального фону, різними фізіологічними процесами та енергетичними змінами. Більшість медикаментів вагітним жінкам приймати не можна, у тому числі і ті, які знімають болючі відчуття. Тому найкращим чином у цей період підійдуть м’які розслаблюючі процедури, наприклад, спеціальний масаж для вагітних.

Якщо правильно зробити масаж, самопочуття вагітної жінки одразу стане кращим, настрій підвищиться, зникне депресивний стан. Декілька лікувальних сеансів – і зникає біль у шийному, грудному, поперековому відділах хребта. Незвичне навантаження на спинні м’язи, пов’язане зі зміщенням центру тяжкості та збільшенням об’єму грудей, тягне за собою застійні явища, які також ліквідуються завдяки спеціальному масажу для вагітних, вирівнюється постава.

Пам’ятайте, що масаж вагітній жінці повинен робити лише фахівець у цій галузі, інакше можна не просто не принести собі користь, а навіть нашкодити.

Найпоширеніші проблеми у вагітних жінок – напруга м’язів матки, набряки та болі, порушення кровообігу. Досвід показує, що масаж значною мірою допомагає позбутися цих проблем.

Після пологів організм жінки вимагає відновлення та позбавлення від післяпологового синдрому, і тут спеціальний масаж прийде на допомогу.

Фахівці MADONNA family club надають послуги масажу вагітним на будь-якому терміні жінкам, а також відновлювальний масаж після пологів.

Існують різні методики та прийоми масажу, які застосовуються залежно від періоду вагітності та цілей даної процедури.

 

Масаж для вагітних:

Поліпшує кровообіг;

Покращує приплив кисню до плаценти та плоду;

Поліпшує обмін речовин;

Поліпшує психоемоційний стан;

Знімає напругу та біль у спині та ногах;

Знімає втому та стрес;

Знижує можливість варикозного розширення вен;

Запобігає появі розтяжок;

Знижує навантаження на хребет;

Покращує циркуляцію лімфи та крові;

Знижує напругу м’язів матки;

Стимулює роботу кишківника;

Знижує можливість набору зайвої ваги;

Знімає набряки;

Підвищує еластичність шкіри;

Розслаблює та покращує сон;

Зміцнює імунну систему;

Знімає депресію та дратівливість.

 

Використовувані олії: 100% всі олії натуральні!

Оливкова олія та кокосова олія.

При купівлі 10 сеансів Ви отримуєте знижку 10%.

Час узгоджується індивідуально.