Консультація психолога

Бути вагітною – це маленьке диво. Вагітності бувають різні: довгоочікувані, бажані, несподівані. У зв’язку з цим усі, кого стосується ця тема, можуть перебувати в абсолютно різному настрої та психологічному стані. Когось мучать страхи, а в когось просто не вистачає інформації з тем, що цікавлять.

Допомогти позбутися таких станів, розібратися в них може психолог.

На консультації ми обговорюємо будь-які теми, пов’язані з вагітністю:

— підготовка до вагітності та планування,

— питання психології вагітних,

— підготовка мам, тат та всіх інших членів сім’ї до народження малюка,

— робота під час вагітності,

— зміна зовнішності при вагітності,

— бажана і небажана вагітність,

— страхи та тривоги вагітної,

— конфлікти з чоловіком,

— тривоги перед пологами.

Если эти и другие вопросы мешают Вам наслаждаться прекрасным периодом в жизни – ожиданием малыша, то в нашем клубе Вы можете получить помощь психолога, записавшись на индивидуальную консультацию.

Не завжди медична проблема заважає стати батьками, іноді складність завагітніти викликає внутрішню неготовність до батьківства, внутрішні конфлікти. Дозволити їх та стати щасливими батьками Вам може допомогти консультація фахівця.

Консультація психолога допоможе Вам:

— отримати психологічну підтримку та розуміння

— досягти порозуміння з чоловіком та близькими людьми, відчути впевненість і рівновагу, гармонію майбутньої мами

— Впоратися з тривогами і страхами (пологи, виховання дитини, зміна фігури та ін)

— Адаптуватися до стану вагітності, побачити всі позитивні сторони цього прекрасного періоду!

Як правило, консультація триває одна година. Іноді цього достатньо, щоб вирішити проблему, з якою Ви звернулися до психолога. Деколи, щоб розібратися, що з Вами відбувається і що хотілося б змінити в собі та своєму житті, може знадобитися кілька таких зустрічей.

Консультацію проводить психолог із вищою психологічною освітою, сертифікований у галузі перинатальної психології, дипломований психологічний тренер, магістр психологічних наук, член Всеукраїнської асоціації професійних психологів.

Якщо у Вас виникла складна ситуація і Ви не знаєте, що робити далі, тоді — приходьте до нас, ми Вам обов’язково допоможемо!