Йога для беременных
Йога для вагітних.
Чому йогічні вправи найбільше підходять для вагітних? Йога для вагітних – це спеціально підібрані комплекси асан, розраховані на опрацювання м’язів спини, роботу, спрямовану збільшення гнучкості хребта, освоєння очисного дихання. Завдяки спеціальним асанам і пранаямам, Ви знайдете стан щастя під час виношування та народження Вашої дитини. Йога вчить контролювати себе: свої емоції та своє тіло.
Програма занять:
Освоєння техніки повного йогівського дихання, яка максимально розкриває легеневі тканини та насичує організм матері та дитини киснем.
Освоєння очисного дихання та, за допомогою цього – виведення з організму шлаків та токсинів.
Навчання дихальної вправи, що встановлює контакти з дитиною.
Освоєння спеціальних асан, що зміцнюють хребет, дозволяють зробити його витривалішим до майбутніх навантажень.
Освоїти асани, які надають м’язам тазу гнучкість та еластичність, зміцнять м’язи живота, які відіграють величезну роль під час вагітності та у проходженні пологів.
Вивчення асан з потужним оздоровчим ефектом, що знімають біль у попереку та ногах, що запобігають варикозному розширенню вен.
Освоєння асан, що зміцнюють нервову систему, усувають нудоту та легкий токсикоз.
Освоєння спеціальних асан, які покращують розсування кісток тазу в пологовий період, зміцнюють м’язи тазового дна, м’язи промежин, що сприяє швидкому просуванню дитини по родових шляхах, та значно полегшить пологи, які пройдуть швидко та майже безболісно.
Заняття проводить досвідчений інструктор йоги із медичною освітою. Заняття йогою проходить під спокійну музику, що розслаблює. Тривалість заняття 1,5 години. Наприкінці заняття Вам пропонується повністю розслабитися, встановивши зв’язок з дитиною, поспілкуватися з нею, поринути у спокійні та приємні думки, забути про проблеми та насолодитися своїм станом.
Група складається із 4-6 осіб для комфортного проведення заняття.
Форма одягу легка, м’яка, еластична та зручна.
Абсолютні протипоказання для заняття йогою:
загроза переривання вагітності
вагінальні кровотечі
аномальне положення шийки матки
істміко-цервікальна недостатність
низьке прикріплення плаценти
передлежання плаценти
матково-плацентарна недостатність
різко виражені пізні токсикози
Відносні протипоказання для заняття йогою:
захворювання щитовидної залози
захворювання серцево-судинної системи
захворювання органів дихання
багатоводдя
багатоплідна вагітність
виражене варикозне розширення вен нижніх кінцівок
Про проблеми, які не ввійшли до цього переліку, повідомте тренера перед початком заняття. Це важливо для коригування ваших навантажень.
У літні теплі дні займатися йогою хочеться на свіжому повітрі. Йога — це не просто гімнастика, це розвиток духовних станів, контроль емоцій, координація тіла, удосконалення самосвідомості, харчування потенціалом природи та енергією стихій. Елементи фізичного навантаження невіддільні від дихальних технік, а дихання на свіжому повітрі вільніше і легше, ніж у приміщенні. Важливою умовою вдосконалення практики йоги є поєднання духу та тіла, концентрації уваги на відчуттях тіла та диханні.
Так звані пранойями, тобто дихальні техніки досягають найбільшої ефективності на свіжому повітрі. Під відкритим небом на зеленій траві біля крони дерев кров збагачується киснем швидше і таким чином наші м’язи готові працювати в більш посиленому режимі, суглоби стають податливішими, а тіло гнучким. Медитація на відкритому повітрі так само ефективна,- легше сконцентруватися на внутрішніх станах, контролювати і керувати своїми думками та емоціями. Природа допомагає відновити сили та насититися енергією.
Прекрасне самопочуття та відмінний настрій Вам гарантовано після кожного заняття!
Чекаємо Вас!