Ранній розвиток

Гармонійний та своєчасний розвиток необхідний кожній дитині. Приділяючи зовсім небагато свого часу для відвідування занять зі своїм малюком, ми даємо прекрасний ґрунт для його всебічного розвитку, широти кругозору та позитивних емоцій. Заняття ведуть досвідчені фахівці  з правом викладання та великим досвідом роботи з дітьми. Зацікавленість малюка досягається рахунок динаміки, чергуванням рухливих і спокійних розвиваючих ігор, що дає малюкам втомитися і відволіктися від заняття. Заняття включають різні види діяльності, які швидко змінюють один одного. Дитина просто не встигає втомитися і протягом години отримує справжнє задоволення.

Розклад занять

Програма раннього розвитку для дітей віком від 1,5 місяців до 3 років.

Гармонійний та своєчасний розвиток необхідний кожній дитині. Приділяючи зовсім небагато свого часу для відвідування занять зі своїм малюком ми даємо прекрасний ґрунт для його всебічного розвитку, широти кругозору та позитивних емоцій.

Що формують наші заняття:

Розвиток особистісних якостей – індивідуальність, самостійність, ініціативність, допитливість, кмітливість, впевненість.

Розвитку всіх психічних процесів: уваги, пам’яті, мислення, сприйняття, уяви, зорово-рухову координацію, просторове орієнтування (протяжність предметів, розташування предметів);

Сенсорний розвиток (розвиток сприйняття: кольори, форми, величини);

Розвиток мови – розширення запасу слів, розуміння слів, що позначають розміри предметів, їх колір, властивості та якості, які сприймаються зором, слухом, дотиком;

Розвиток дрібної моторики. Формування пальцевого гнозису (диференційованих відчуттів пальців руки, трипальцевого захвату);

Сенсорний розвиток (розвиток сприйняття: кольори, форми, величини);

Розвиток мови – розширення запасу слів, розуміння слів, що позначають розміри предметів, їх колір, властивості та якості, які сприймаються зором, слухом, дотиком;

Розвиток дрібної моторики. Формування пальцевого гнозису (диференційованих відчуттів пальців руки, трипальцевого захвату).

На наших заняттях використовуються:

Музично-мовні ігри

Комплекси з фізичного розвитку, рухливі ігри

Логопедична ритміка та фонетична ритміка

Пальчикова та артикуляційна гімнастика.

Кожне розвиваюче заняття з малюками до року складається з кількох блоків:

1) масаж;

2) динамічна гімнастика;

3) фізичний розвиток Вашої дитини;

4) розвиваючі ігри (залежно від віку Вашої крихти);

5) психологічні розмови.

Зацікавленість малюка досягається рахунок динаміки, чергуванням рухливих і спокійних розвиваючих ігор, що дає малюкам втомитися і відволіктися від заняття. Заняття включають різні види діяльності, які швидко змінюють один одного. Дитина просто не встигає втомитися і протягом години отримує справжнє задоволення.

Програма складається з різних перевірених методик роботи з дітьми, які вже зарекомендували себе як найкращі. Багато уваги ми приділяємо матеріалам, що розвивають. Використовуються сучасні якісні посібники і що важливо, природні органічні матеріали. Дуже багато розвиваючих елементів ручної роботи, що незмінно має перевагу.

Кожен блок з уроку в урок видозмінюється та ускладнюється в міру дорослішання малюка.

Заняття проводяться у групах по 6 дітей максимально близьких за віком. Невелика кількість учасників групи дозволяє знайти підхід до кожного малюка. Залежно від ступеня розвитку та темпераменту дитини можливий перехід із однієї групи до іншої.

Регулярність відвідування занять гарантує успішний гармонійний та своєчасний розвиток дитини. Усі заняття починаються і закінчуються однаково, це допомагає дітям відчути часові рамки заняття.

На заняттях обов’язкова присутність та активна участь мами чи іншої близької дитини людини. Кожну дитину супроводжує один дорослий. Бажано, щоб малюк приходив на заняття щоразу з тим самим супроводжуючим.

Найважливіше у вихованні дитини до року – спілкування та кохання. Саме соціальна взаємодія є основним поштовхом до розвитку малюка. Крихітка обов’язково має відчувати любов і турботу батьків. Потреба любові і спілкуванні першорядна в дітей віком, особливо у грудному віці, потреба отримувати знання – вторинна. У прагненні виховати розумну, самостійну, гармонійну особистість, не позбавляйте малюка елементарних ніжних слів, погладжувань, проявів кохання та ласки. Отримавши потужний фундамент «кохання», малюк неодмінно виростить на ньому не менш сильне, міцне «знання».

Психіка малюка розвивається в результаті фізичних впливів (через рух: масаж, рухливі ігри, динамічну гімнастику), тоді як фізичний розвиток також викликається психічним стимулом (використання карток та інших матеріалів, що розвивають на занятті).

Раннє дитинство – вік від 1 до 3 років – це особливий період. Після року розпочинається новий етап розвитку дитини. Немовля озброїло його вмінням дивитися, слухати і керувати рухами свого тіла. Це вже не безпорадна істота, вона дуже активна у своїх діях і в прагненні до спілкування. Ці два роки – період раннього дитинства – приносять дитині нові великі досягнення.

Основними досягненнями раннього дитинства, які визначають розвиток психіки дитини, є оволодіння прямою ходою та оволодіння мовою. Відбувається найбільш інтенсивне становлення та розвитку всіх особливостей, властивих людині: освоюються основні події з предметами, закладаються основи психічних процесів та розвитку особистості.

Знайомлячись із властивостями предметів, різноманітними формами, кольорами, відносинами величин, просторовими відносинами, дитина накопичує запас поглядів на їх властивості, що дуже важливо задля її подальшого розвитку.

Дітки дуже сприйнятливі до нових знань, схоплюють все «на льоту», їм, як правило, цікаві ігри, що розвивають. Але в цей період дитині досить складно активно контактувати в грі з групою інших дітей, світ ще представляється величезним і незнайомим. Тому групи розвитку малюків віком від року до трьох років називають адаптаційними, тобто такими, що допомагають дитині адаптуватися в нових для неї ситуаціях, вчитися виконувати нові завдання, спілкуватися і фантазувати, розвивати важливі навички в процесі гри. У групі діти навчаються дотримання черговості, уміння виконувати прохання тощо. Усьому тому, що необхідно для подальшого навчання та спілкування.

На заняттях, створюючи різноманітні ігрові ситуації у захоплюючій формі, ми розвиваємо дрібну моторику рук (різноманітні рухи пальчиками – пальчикові ігри), загальну моторику (рухи всім тілом), розвиваємо логіку, мислення. Проводимо ігри, створені задля розвиток тактильного сприйняття. Вчимося виконувати елементарні танцювальні рухи. А головне – вчимося спілкуватися один з одним. Допомагають нам у цьому тата та мами, які беруть активну участь у всіх наших витівках. Наші батьки навчатимуться створювати правильне мовленнєве середовище будинку; дізнаються прийоми, що стимулюють розвиток мовлення малюка.

Розвитку дрібної моторики рук на заняттях із дітками до 2 років приділяється особлива увага. Адже мозкові центри, відповідальні за рух і мова розташовані дуже близько і їхня взаємодія доведена багатьма дослідженнями. Тому для розвитку мови малюка має величезне значення розвиток дрібної моторики рук. Це пальчикові ігри, що розвивають завдання з різними видами круп (насипаємо ложками в миски, шукаємо заховані іграшки та скарби), збирання дрібних предметів (квасоля, палички, намистини, камінці та ін.), розвиваючі пазли та багато інших матеріалів, які використовуються на заняттях. Вашому малюку набагато легше навчитися говорити, читати і писати, якщо попередньо для цього була підготовлена ​​база. У віці до 2 років — це і є дрібна і велика моторика. Це той необхідний фундамент, де пізніше будується вивчення букв, цифр, розвиток пізнавальних процесів).

Коли ви, дорогі батьки, проводите час з дитиною, не так вже й важливо, чим ви займаєтеся, головне – ви разом. За сучасних темпів життя часу часто не вистачає. А час – це ваша турбота та увага дитині!

Для дітей від 1 до 11 міс. заняття проходять по 1 раз на тиждень (1,5 години).

Для дітей від 1 року до 3-х років – двічі на тиждень (по 45 хвилин).

Приєднуйтесь! Ми раді бачити всіх!

В нашому клубі  доступні індивідуальні заняття.

Наше завдання – створити можливість нашим дітям жити та розвиватися у своєму власному індивідуальному темпі та біологічному ритмі.

Перевага таких занять у цьому, що можна скласти собі індивідуальний графік, і досить короткий термін освоїти необхідні знання.

До вашої дитини буде здійснено індивідуальний підхід, увага педагога не розсіюється на групу дітей, а присвячена лише вашому малюку, що призводить до найбільш продуктивних результатів у навчанні.

Інтенсивність навчання, а також розклад занять визначаєте Ви разом із педагогом-інструктором.