Музичні заняття

Ви хочете, щоб Ваш син чи дочка гармонійно та повноцінно розвивалися? Ви готові підготувати своїх дітей до шкільного навчання? Тоді нам з Вами по дорозі! Хіба треба нагадувати, що поза навчанням немає жодного розвитку?

Ми допоможемо розкрити творчі здібності, задатки та здібності вашої дитини, а також допоможемо освоїти на початковому етапі музично-танцювальну мову, за допомогою якої можна проникнути в багатовимірний інтелект та довести дитину до рівня особистості.

Ми реальною справою, за допомогою занять співом, музикою, танцями, малюванням, твором казок, ігор-драматизацій, музичних мелодій (все це в ігровій формі!) допоможемо кожному малюкові жити багатим творчим життям сьогодні, а не лише готуватися до оволодіння заняттями завтра. Від кожної такої зустрічі з нами Ви маєте право чекати на розкриття різних здібностей Ваших малюків, які виявлятимуться в умінні розуміти і відчувати душею мистецтво, творчо мислити.

Якщо Ви цього бажаєте, приходьте до нас. Ви й самі можете взяти участь у цих заняттях. Так Ви, дорогі мами та тата, краще дізнаєтесь і побачите здібності своїх малюків, переконайтеся на власному досвіді: більшою чи меншою мірою кожна дитина здатна до творчості.

Ми стверджуємо: дітей абсолютно нездатних до мистецтва немає. Важливо тільки не прогаяти час, щоб саме в ці перші роки життя діти отримали цілеспрямоване музично-естетичне виховання.

Музичні заняття – це світ гармонії та радості. Тут дитина розвиває свої творчі здібності, освоює музично-танцювальну мову, радуючи батьків своїми досягненнями вправно танцюючи в такт музиці, підспівуючи улюблену пісеньку, а коли приходять у гості бабуся та дідуся, то й зовсім показує сценки з різних казок та зображує героїв. За допомогою занять музикою, хореографією, ігор та казок, можна допомогти малюку поринути у світ творчості, ще не встигнувши зіпсувати враження про музику уроками від суворої вчительки, полюбити музику всією душею змалку і зрозуміти, що це чудовий світ, де за допомогою одного натискання клавіші народжується нова мелодія.

Розвиваючі музичні заняття — це долучення до світу музичних звуків, прекрасної та легкої класичної музики, також це розвиток:

Музичний слух.

Уваги та уяви.

Розвиток мовного апарату (згодом розвиток правильної, красивої мови дитини).

Зміцнення опорно-рухової системи за допомогою хореографії для малюків.

Проведення ігор, тематичних занять та інсценувань.

Знайомство з музичними інструментами.

Розучування танцювальних рухів.

І пам’ятайте, що дітей нездатних до мистецтва немає. Важливо тільки не прогаяти час, щоб саме в ранньому віці дитина отримала цілеспрямоване музично-естетичне виховання і стала всебічно розвиненою гармонійною особистістю.

Всі діти абсолютно талановиті, батькам потрібно лише дати шанс розкритися талантам малюка та в майбутньому побачити у своїй дитині гармонійно розвинену особистість.