Інтелектуальний клуб

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КЛУБ

Неймовірно захоплюючі ігри для дітей від 3-ох рочків:

— го;

— гомоку;

— шахи;

— рендзю;

— сьоги.

у групах та в індивідуальному форматі.

Відкрита можливість займатися онлайн!

Розклад

Інтелектуальний розвиток – це рівень і швидкість розумових процесів: вміння порівнювати, дізнаватися, узагальнювати, робити висновки. Також до інтелектуального розвитку відносяться мовленнєвий розвиток та здатність до самонавчання. Все це не зумовлено і заздалегідь не закладено в дитину: тільки від батьків залежить, як швидко дитина навчиться самостійно мислити. Ці процеси, наприклад, можна прискорити.

Не слід зводити розвиток інтелекту дитини до примітивного освоєння читання та письма в ранньому віці, а слід йти шляхом розвитку в найширшому розумінні цього слова, де інтелектуальний розвиток перетинається з фізичним, естетичним і, зрештою, стає загальним.

Батьки можуть допомогти малюку максимально розвинути його потенціал.

За допомогою розвиненого інтелекту дитина правильно сприймає навколишню дійсність, розуміє основні процеси та явища.

Малята розвиваються у грі, вони живуть у цьому чарівному світі. Гра дозволяє дітям розкрити свої здібності та таланти, дізнатися про щось нове, приміряти на себе різні ролі. Діти вчаться фантазувати, думати, вирішувати різні завдання. Інтелектуальні ігри стимулюють пізнавальний інтерес дитини, вчать швидко приймати рішення, розвивають логіку, мислення та пам’ять.